Home

Tatry
Orawa - Punkt obserwacyjny
Babia Góra
Ośnieżony szczyt
Tatry
Widok od strony Podhala
Babia Góra
Ośnieżony szczyt
Podhale
Opruszone mgłą
previous arrow
next arrow
Slider

Szkolenie

Szkolenie

Oferujemy szkolenia w zakresie: posłuszeństwa, obrony przewodnika, stróżowania posesji oraz innych indywidualnych potrzeb
Czytaj więcej

Strzyżenie

Strzyżenie

Polecamy zaprzyjaźniony GroomingSalon w Jabłonce
Czytaj więcej

Hotel

w zakresie:

Witamy na naszej stronie!

Strona jest poświęcona psom użytkowym z linii pracujących. Zawodowo służyłem jako przewodnik psa specjalnego do wykrywania materiałów wybuchowych oraz broni w Karpackim Oddziale Straży Granicznej, wcześniej pracowałem z psami tropiącymi, psy to moja życiowa pasja. Kilka lat prowadziłem także sekcję szkolenia psów w Związku Kynologicznym Oddział w Nowym Targu. Hoduję psy zdolne do służby w wojsku, policji czy straży garnicznej. Obecnie pracuję jako przewodnik psa obronnego w Wielkiej Brytanii oraz prowadzę swój ośrodek w Polsce.

Większość moich psów trafia do jednostek  K-9 w USA, część służy w Europie. Jeśli szukasz psa dla siebie, psa nie obarczonego wypaczeniami eksterieru, zdrowego i zdolnego towarzyszyć Ci w aktywnym spędzaniu czasu wolnego to zadzwoń do mnie, napisz maila, pomogę Ci wybrać psa odpowiedniego dla Twoich oczekiwań.

Przyjedź, zobacz moje psy na żywo, wybierzemy któregoś, a Ciebie przeszkolę jak porozumieć się z nim abyście razem tworzyli zgrany duet. Nie każdy pies nadaje się do służby i nie każdy pies nadaje się do towarzystwa. Dlatego tak ważne jest by właściwie dobrać psa do stawianych mu zadań oraz do danego człowieka i jego trybu życia. Połączenie doświadczeń zawodowych ze służby z psem w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii a także wiedzy i umiejętności nabytych w  Związku Kynologicznym to recepta na Wasze zadowolenie z moich psów oraz odbytego u mnie szkolenia. Oferujemy pobyt połączony z możliwością zakupu i wyszkolenia psa, wypoczynek i relaks z własnym psem, także z możliwością szkolenia.

Serdecznie zapraszamy 🙂