Urlop z psem

Już od 100 zł / noc

Urlop z psem

Dla osób pragnących spędzić urlop lub wakacje z psem, oferujemy pobyt w pokojach gościnnych. Jest to nowa forma aktywnego wypoczynku, dająca możliwość poznania naszej pięknej okolicy oraz wyszkolenia psa.

Orawa, bo na niej mieszkamy, jest dogodnie położona pomiędzy Tatrami a pasmem Beskidu Żywieckiego zaczynającym się po naszej stronie od Babiej Góry. Ponadto najbliżej mamy do przepięknego jeziora Orawskiego na znajdującej się tuż za przysłowiową miedzą  Słowacji oraz basenów termalnych w Orawicach.

W trakcie pobytu realizujemy szkolenie w systemie 2 treningów dziennie. Pierwszy w godzinnach porannych a drugi pod wieczór. Szkolenie z posłuszeństwa obejmuje: chodzenie przy nodze na smyczy, chodzenie przy nodze bez smyczy, siadanie przy nodze, warowanie przy nodze,  komendę siad zostań, komendę waruj zostań, bieganie na komendę, przychodzenie na komendę, dla psów chętnie bawiących się aportowanie i dawanie głosu. Dla psów ras obronnych wykazujących wystarczająco silny popęd obronny  i dojrzałych wiekowo do takiego szkolenia oferujemy szkolenie w zakresie obrony przewodnika.

Oferujemy turnusy jedno oraz 2-tygodniowe. Turnus tygodniowy daje możliwość opanowania podstawowych zagadnień w zadowalającym stopniu. Turnus 2-tygodniowy to wyszkolenie na wyższym poziomie. Cena turnusu tygodniowego to 1500 zł, 2-tygodniowy 2500 zł. Każdy kolejny pies do szkolenia w turnusie tygodniowym 700zł, w dwutygodniowym 1000zł, pobyt dodatkowego psa do towarzystwa bezpłatny. W cenę wliczone jest zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju dla dwóch osób oraz szkolenie psa. Gdybyście chcieli przyjechać w większym gronie to koszt dodatkowego pokoju dla dwóch osób  wynosi 700zł za tydzień.

Koszt pobytu wypoczynkowego bez szkolenia psa 100zł/doba za pokój 2 osobowy.

Poniżej foto z warunkami zakwaterowania:

Zapraszamy 🙂